Комплексна діагностика

Під час створення клініки головною метою було забезпечення пацієнтів можливістю комплексного лікування «під ключ». Доведеним є факт, що неможливо скласти раціональний план лікування без розумної діагностики.Сьогодні існує безліч моделей діагностики і ми хотіли б зробити основні акценти на тих клінічних етапах, які ми проводимо, щоб надати вам розгорнутий, а найголовніше зрозумілий, план лікування.
  1. Спільна консультація декількох фахівців (консиліум) — це огляд і спільна консультація лікарів: терапевта, ортопеда, імплантолога і ортодонта. Зустріч з нашими лікарями дозволить Вам отримати відповіді на всі запитання і відкрити можливості сучасних технологій лікування зубів і створення красивих посмішок.
  2. Фотографування дозволяє зібрати всю необхідну інформацію і контролювати якість Вашого лікування на всіх етапах. Фотографії та відеодокументація «до» і «після» лікування є дуже наочним посібником про виконану роботу, а найголовніше — покращує в декілька разів якість наданих стоматологічних послуг. Тому дентальна фотографія стала невід’ємною частиною нашої практики.
  3. Рентген-діагностика — невід'ємна частина обстеження. Найчастіше в стоматології використовується ортопантомограма, комп'ютерна томографія і телерентгенограма. Тільки лікар приймає рішення про необхідність того чи іншого дослідження. Ми співпрацюємо з кількома рентген-центрами, і всі наші пацієнти отримують направлення на рентген-діагностику.
  4. Діагностичні моделі зубів, необхідні для планування комплексного лікування, виготовляються в зуботехнічній лабораторії. Прогноз і планування процедур значно полегшується після оцінки змикання зубів і стану зубних рядів. Найчастіше, проведення комплексного лікування неможливе без діагностичних моделей.

Запис на прийом

Відправити

Нашi роботи

Ярослава

Виконано: 28 керамічних вінірів та накладок.

Любов

Виконано: 10 керамічних вінірів.

Ярослав

Виконано: 28 керамічних реставрацій.

Валентина

Виконано: Імплантація та 28 керамічних реставрацій.

Андрій

Виконано: 12 керамічних вінірів.

Ірина

Виконано: 10 керамічних вінірів.

Дивитися всі нашi роботи